Nová požiadavkaNahrať súbor
Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje

Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

VITAJTE V POŽIČOVNI “KARAVANY BRATISLAVA”
U nás Vám s radosťou sprostredkujeme čaro jedinečných zážitkov karavaningu. Kvalitný servis, ústretovosť a úsmev sú u nás samozrejmosťou.
- NOVÉ MODELY V PONUKE
- MOŽNOSŤ WIFI PRIPOJENIA PRE KAŽDÉ VOZIDLO
- MOŽNOSŤ PRISTAVENIA VOZIDLA

Zariadime pre Vás:

V našej požičovni nájdete úplne nové aj staršie karavany a prívesy, ktorých dostupnosť si vždy viete objednať prostredníctvom online formulára na našej stránke karavanybratislava
Samozrejmosťou je naša plná podpora, zaučenie, vysvetlenie a asistenčná služba. Na požiadanie vám vieme poskytnúť pristavenie na vami zvolené miesto, prípadne skúšobnú jazdus odbornou inštruktážou.

Certifikáty

Všetky vozidlá majú platnú homologizáciu, emisnú aj tehcnickú kontrolu, kontrolujeme stav pneumatík a dodávame auto "pripravené na jazdu". Autá majú dialničnú známku pre Slovensko a Rakúsko.

Recenzie:

"Sme veľký fanúšikovia dovoleniek s karavanom a s karavanmi a prenájmom od pána Laga sme maximálne spokojní. Prvý krát sme mali požičaný nový McLOUIS GLAMYS, druhý krát Ford Transit RIMOR a ten sa nám páčil viac, je síce starší ale vyhovuje nám viac čo sa týka vybavenia a usporiadania. Chystáme sa na ďalšiu dovolenku a opäť sme si vybrali Ford RIMOR, už teraz sa veľmi tešíme. Ďakujeme a s čistým svedomím môžeme doporučiť. "

(5/5)

Naši klienti si oblúbili plne vybavený karavan poskytujúci komfort domova na kolesách pre skupiny do 6 osôb Ford Transit RIMOR.

viac info >
Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (199)
5/5
29 referencií PRO+

živnostník, spoločnosť

> pozicovne (29)

Karavantrip, s.r.o.

Pribylinská 4
83104 Bratislava
Slovensko

IČO: 44754485
DIČ: 2022819502
IČ DPH: SK2022819502

Peter Lago

majiteľ
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím