Nová požiadavka
Nahrať súbor

Navýšenie kreditu

Kredit pre propagáciu referencií a článkov v sieti Facebook alebo telefonické/SMS oslovenie zákazníka.

Skontrolujte kontaktné údaje


Kontakt, ktorý chcete požiadať o hodnotenie neobsahuje všetky údaje. Prosím doplňte si ich:

Spoločnosť VETRANIE DM, s.r.o. bola založená v roku 2007 pričom naše skúsenosti sme nadobúdali už od roku 2001.
Špecializujeme sa hlavne na maloobchodný - veľkoobchodný predaj, montáž a servis v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, centrálnych vysávačov, projekčnou činnosťou a odborným poradenstvom a samotným servisovaním týchto jednotiek..

Zariadime pre Vás:

Naše referencie : OC-Duben ilina, ArvinMeritor-PHA Door Systems-KNM, VÚB-banka OC Dubeň, NN Slovakia-KNM, lekáreň Nové Zámky, Power-One, Dubnica nad Váhom, Stavby Mostov Slovakia, Reštaurácia Gusto Aupark Žilina, 3nity Bratislava, Tri Veže Bratislava, Slovak Telekom – sever , LIDL- Trenčín, Zdravotné stredisko KOLEČKO Žilina, Polyfunkčná budova Čadca, LIDL- Nitra, LIDL- Čadca, Byt. komplex Petržalka – BA, byt. dom Stupne, byt. dom Stráňavy, Cafe&Restaurant Voyage Voyage Žilina, CLL- Lietavská Lúčka, Progres Žilina, IBV Rudina,
KIA Slovakia – Lakovňa, Hyundai Ostrav

Certifikáty

Certifikát o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, Certifikát o oprávnení servisovaní požiarných klapiek a mriežok, Certifikát na mont. kl. jednotiek a tepelných čerpadiel LG, Certifikát technika pre Duplex....


Elektroinštalácie
K elektroinštalácii patrí elektrická prípojka, prívod, rozvádzače RE (elektromerový), RD (domový), RP(podružný), zásuvkové a svetelné obvody.

Zabezpečovací a kamerový systém
Zabezpečovacie a kamerové systémy sa v súčastnosti stávajú už štandardnou súčasťou elektroinštalácie v nových, rekonštruovaných budovách a rodinných domoch.

tzv. INTELIGENTNÉ ELEKTROINŠTALÁCIE, ktoré v sebe integrujú viacero funkcií (vrátane zabezpečovacieho a kamerového systému a pod.) do jedného celku a spolupracujú vzájomne medzi sebou.


Vodoinštalácia

Kvalitne vykonané rozvody vody a v súlade s normami i výrobcami doporučenými technologickými postupmi realizované vodoinštalácie sú predpokladom správnej funkcie domáceho vodovodu a kanalizácie.

Vykurovanie

Zasieťovanie budov a obytných domov rozvodmi tepla a zaistenie účinného a spoľahlivého vykurovania je nevyhnutným krokom každého stavebného projektu obytného domu či budovy užívanej ľuďmi.


Chcete o nás vedieť viac?

Na čom sa pri kúpe klimatizácie dá ušetriť a na čom nie

Na čom sa pri kúpe klimatizácie dá…

Rozdiely nájdeme v&nbsp…

 15.06.2017  7110

Centrálny vysávač zabezpečí dokonalé vysávanie

Centrálny vysávač zabezpečí dokonalé…

Netreba dvakrát pripomínať,…

 14.04.2015  8586

Povedali o Nás:

"Firma Vetranie DM, mi namontovala klimatizáciu aj napriek mnohým odmietnutiam iných firiem zaoberajúcou sa touto činnosťou, pre zlý prístup na montáž !!!! Môžem len doporučiť !!! Robia čisto a hl. kvalitne... "

Randa | 09.06.2017

(5/5)

Je toto hodnotenie užitočné? súhlasím (763)
Naše služby ponúkame v nasledovných okresoch:

Chcete o nás vedieť viac?

Na čom sa pri kúpe klimatizácie dá ušetriť a na čom nie

Na čom sa pri kúpe…

Rozdiely nájdeme v…

 15.06.2017  7110

Centrálny vysávač zabezpečí dokonalé vysávanie

Centrálny vysávač zabezpečí…

Netreba dvakrát…

 14.04.2015  8586

Ďaľší overení dodávatelia z kategórie:

Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím